Atribuită Cumpărare directă

Pompa dozatoare pentru flacon de 1 litru/500 ml. _x000D_ Pompa din material plastic se insurubeaza pe flacon. _x000D_ La o apasare pompa dozeaza 3 ml de solutie._x000D_ Pret: /buc

Număr anunț
DA27590933
Autoritate contractantă
SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
19520000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.538 RON
Valoare atribuită
3.538 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.538 RON

din 3.538 RON estimat