Atribuită Cumpărare directă

Phenol:Chloroform:Isoamyl Alcohol 25:24:1, Saturated with 10mM Tris, pH 8.0, 1mM EDTA, for molecular, Stabilize and protect RNA with immediate RNase inactivation, 100 mlRNAlater, Stabilize and protect RNA with immediate RNase inactivation, 100 ml si DAPI for nucleic acid staining, 5 mg, Termen de livrare :max. 30 zile Beneficiar :Fac. de Biologie-prof. Horia Banciu, Resp. achizitie:A. Vadan

Număr anunț
DA27484124
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
BIO ZYME SRL (CUI 18954013)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.366 RON
Valoare atribuită
4.366 RON
Data publicării
01.03.2021 00:00
Data finalizării
03.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.366 RON

din 4.366 RON estimat