Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine : Aparat foto Olympus TG6 1 x 1848.74 lei + tva SD card 128GB 1 x 142.86 lei + tva Patch cord 0.25m 15 x 4.2 lei + tva Patch cord 0.5m 3 x 5.04 lei + tva Patch cord 1m 7 x 8.4 lei + tva Patch cord 3m 5 x 12.6 lei + tva Patch cord 5m 3 x 16.8 lei + tva Cablu UTP 150 x 2.1 lei + tva Priza UTP 4 x 28 lei + tva Patch cord 0.5m 2 x 5.04 lei + tva Patch cord 3m 2 x 12.6 lei + tva Instalare retea panou comanda 2 x 100 lei + tva
- Număr anunț
- DA27543151
- Autoritate contractantă
- S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
- Furnizor / câștigător
- MCL SISTEM SRL (CUI 11513427)
- Cod CPV
- 30100000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.848 RON
- Valoare atribuită
- 2.848 RON
- Data publicării
- 09.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.