Atribuită Cumpărare directă

Calculator i5-6500 8g 256g ssd win10 pro 1 x 1596.64 lei + tva Tastatura USB 1 x 50.42 lei + tva

Număr anunț
DA27543330
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
MCL SISTEM SRL (CUI 11513427)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.647 RON
Valoare atribuită
1.647 RON
Data publicării
09.03.2021 00:00
Data finalizării
10.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.647 RON

din 1.647 RON estimat