Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asistenta tehnica si mentenanta de specialitate informatica pentru : CENTROMANAGER Aplicatia de succes dezvoltată de compania noastră este pachetul software „CENTROManager”, cu suita sa de aplicații (CENTROSal, CENTROAnexe, plus alte 8 aplicații). Sistemul integrat de gestiune financiară CENTROManager, împreună cu aplicațiile CENTROSalarii și CENTROAnexe reprezintă o soluție software de tip Enterprise Resource Planning (ERP), ideală pentru managementul financiar și de salarizare- resurse umane al unităților cu structură de rețea (publică sau private). Sistemul informatic permite exportul de date in formatele necesare pentru ANAF sau efectuarea de plati direct prin Ghiseul.ro (SNEP). Programul informatic CENTROMANAGER ce cuprinde următoarele module: ●Contabilitate generală ●Casa - preluarea încasărilor de la clienţi (debitori) şi achitărilor către furnizori (creditori) pe analitice cu specificarea articolului bugetar ●Banca ●Mijloace fixe - evidenţa mijloacelor fixe, reevalurea mijloacelor fixe, calculul amortizării mijloacelor fixe, mişcări mijloace fixe, istoric mijloace fixe ●Obiecte de inventar - evidenţa obiectelor de inventar pe compartimente şi gestiuni (salariaţi) ●Gestiunea materialelor, mărfurilor şi a serviciilor - preluarea stocurilor, a facturilor (avize) de la furnizori, recepţii de materiale, preluare bonuri de consum, procese verbale minusuri (plusuri) de inventar, bonuri de transfer ●Furnizori - înregistrare facturi furnizori, urmărire plăţi către
- Număr anunț
- DA27586716
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE ILUMINAT PUBLIC AL ORASULUI ROVINARI (CUI 41964100)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE CALCUL SA (CUI 2163993)
- Cod CPV
- 72261000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 4.500 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.