Atribuită Cumpărare directă

Abonament "ENVIRONMENTAL ENGINEERING AND MANAGEMENT" pentru Biblioteca UPB conform PAC 601044/23.02.2021 - Environmnetal Engineering and Management Journal este o revista stiintifica de prestigiu, recunoscuta international, cu factor de impact >1 si DOI alocat. Periodicitatea este de 12 numere/an. Toate drepturile sunt detinute exclusiv de Editura EcoZone Iasi - OAIMDD. Nu suntem platitori de TVA. Pretul afisat include si costurile pentru expedierea materialelor.

Număr anunț
DA27550071
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
ORGANIZATIA ACADEMICA DE INGINERIA MEDIULUI SI DEZVOLTARE DURABILA (CUI 10150285)
Cod CPV
22212100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
10.03.2021 00:00
Data finalizării
12.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat