Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PROIECTARE (SF+DTAC+PTH+ DE+ Asistenta tehnica)- PNRR C10 -Fondul Local - I.1.1

Număr anunț
DA34432613
Autoritate contractantă
Comuna BAIA (CUI 4674790)
Cod CPV
71320000-7 · Servicii de conceptie tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.510.026 RON
Data publicării
03.11.2023 11:23
Data finalizării
06.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.510.026 RON