Atribuită
Cumpărare directă
1014035 CONDUCTOR FY 2,5 ALBASTRU H07V-U B400 20 M 1014037 CONDUCTOR FY 2,5 VER/GALB H07V-U B400 10 M 1039851 CANAL CABLU(JGHEAB) 15X10 CU CAPAC 2M 6 BUC 1003826 CEDAR PRIZA SIMPLA CU CP PT. WDE000543 1 BUC 1043743 HOFF BANDA IZOLER 20MX18MMX0,15 ROSU 1 BUC 1042024 LINE STECHER CAUCIUC CU INEL 1 BUC 2001609 NIPLU 582 1/2''MM(520) 2 BUC 2001800 MUFA CROMATA 1/2 45412 2 BUC 2001596 COT 92 1/2'' MF 2 BUC 2001590 TEU 130 FFF 1/2'' 2 BUC 2024911 ROBINET DADO FLUTURE FI-FE 1/2 R914X043 2 BUC 2013472 RACORD FLEXIBIL 1/2-1/2 L150 PVC 2 BUC 2010670 STUT FILETAT ZN 1/2X30 CM 1 BUC 2001625 DOP A583 3/4''M 2 BUC 2001629 DOP A590 3/4''F 2 BUC 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 1 PUN 3022843 ROBINET ELECTRIC DELIMANO 1 BUC 5000174 SILICON UNIV. TRANSPAR 280ML BISON (KA) 2 BUC
- Număr anunț
- DA27548963
- Autoritate contractantă
- LICEUL AUTO TRAIAN VUIA (CUI 2679685)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 390 RON
- Valoare atribuită
- 390 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.