Atribuită
Cumpărare directă
5006976 PLACA RIG. NORM. RB 12,5 (1,2X2,6M) 8 BUC 20,60 5008823 PROFIL RIG. SPECIAL CD 60X4000 10 BUC 19,60 5001127 SURUB RIG. AUTOFI. 212/3,5X35MM(1000 BUC 1 CUT 46,72 5015340 IPSOS RIG. SUPER 10KG 1 SAC 27,78 5001124 BANDA IMBINARE AUTOADEZIVA 90M RIG 1 BUC 20,32 5013230 CS15 SILICON CERESIT SANITAR ALB 280 ML 3 BUC 15,82 3029119 MASCA BAIE START 550 KIT+LAVOAR+OGLINDA 1 BUC 205,04 3024475 BATERIE DECO LAVOAR BDC2 FERRO 1 BUC 83,19 8005600 FISET METALIC ECO1 A177 2 BUC 810,08 6001271 LANT COM ZN D6.5 PE BOB 25ML CD190C65UBm 10 M 12,17 5001481 SPUMA COMPAKT PISTOL 750ML 1 BUC 17,65 6048506 USI LEMN B01 -78- V 1 BUC 368,91
- Număr anunț
- DA27548444
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA PARTA (CUI 29128084)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.920 RON
- Valoare atribuită
- 2.920 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.