Atribuită
Cumpărare directă
4015714 PARCHET PROGRES 10MM C32 D3792 TRANSIL-V PAC 27,00 92,27 2.093,52 397,77 20 4017279 PLINTA ESQUERO 603 PLATAN CALIFORN 2.5 M BUC 14,00 17,40 204,71 38,89 30 4017398 COLT INT PLINTA ESQ 603 PLATAN CAL 2/SET SET 7,00 6,79 39,94 7,59 40 4017392 COLT EXT PLINTA ESQ 603 PLATAN CAL 2/SET SET 7,00 6,79 39,94 7,59 50 4019525 CAPETE S/D PLINTA ESQ 603 PLATAN CAL 2/S SET 1,00 4,86 4,08 0,78 60 4017454 FOLIE PEE 2,5MM 25 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF) ROL 2,00 53,00 89,08 16,92
- Număr anunț
- DA27623886
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC ARAD (CUI 3519720)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.471 RON
- Valoare atribuită
- 2.471 RON
- Data publicării
- 22.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.