Atribuită Cumpărare directă

STOR MINI TERMO 61,5X150CM CIOCO 907 4 BUC BANDA MASCARE BAUDEMAN 50MX50MM 4359-44 2 BUC ETANSANT CERESIT FT 101 GREY 280 ML 2 BUC PARCHET MODERA 10MM C32 K057 STJ CLEAR V 12 PAC PARCHET EXCELENCE 8MM CL32 D2740 ST PAL 9 PAC PLINTA ESQUERO 607 PLATAN MEXICAN 2.5 M 8 BUC COLT INT PLINTA ESQ 607 PLATAN MEX 2/SET 3 SET COLT EXT PLINTA ESQ 607 PLATAN MEX 2/SET 1 SET CAPETE S/D PLINTA ESQ 607 PLATAN MEX 2/S 1 SET IMBINARE PLINTA ESQ 607 PLATAN MEX 2/SET 2 SET PLINTA SMART FLEX 537 STEJ.BOIER2,5M 8 BUC COLT INT PLINTA SMART 537 STEJ.BO 2/SET 2 SET CAPETE S/D PLINTA SMART 537 STEJ.BO 2/S 2 SET IMBINARE PLINTA SMART 537 STEJ.BO 2/SET 2 SET PLACI XPS IZOLATOR PARCHET 3 MM 4 PAC FOLIE PEE 2,5MM 25 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF) 1 ROL DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 1 PUN ELEMENT "S" SS 010 18 BUC FAIANTA 52541 ALBA 20X30 31 CUT PALET REUTILIZABIL NON- EURO 120 x 80 1 BUC GR.PORT.89191GRANITE LIG.BEIGE 33,3X33,3 12 CUT PRIMUS ADEZIV ALB INT.EXT. 25KG(MACRO) 14 BUC GR.PORT.89191GRANITE LIG.BEIGE 33,3X33,3 8 CUT GRESIE PORT.YASMIN CREAM 18,5X59,8 1 CUT FAIANTA 52541 ALBA 20X30 31 CUT PRIMUS ADEZIV ALB INT.EXT. 25KG(MACRO) 16 BUC PALET REUTILIZABIL NON- EURO 120 x 80 2 BUC CHIT PRIMUS MULTIC.5 KG B01blanc de blan 2 BUC CHIT PRIMUS MULTIC.5KG B03 PAPYRUS 1 BUC PERIE CUPA SARMA TOR 100MM LT6976 1 BUC DISC CU FIXARE AUTO KORN80 125 6774 10 BUC SUPORT CIRCULAR SMIRGHEL 125MM LT08500 1 BUC PERIE ROTATIVA SARMA 115MM LT06973 1 BUC DISC LAMELAR FRONT. SEDA 125X22 Z 80 2 BUC

Număr anunț
DA27631545
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare-Dezvoltare pentru Viticultura si Vinificatie Blaj (CUI 1767070)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.982 RON
Valoare atribuită
5.982 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
23.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.982 RON

din 5.982 RON estimat