Atribuită
Cumpărare directă
7047972 JARDINIERA VERBENA CU TAVA TERACOTA 80CM 198,82 10 7011265 PAMANT TRANDAFIRI AGRO CS 50L 184,03 10 7016658 POM FRUCTIFER MAR 1854 208,44 16 7058471 POM FRUCTIFER MAR PREMIUM 44,56 3 7016726 POM FRUCTIFER MAR 2581 13,03 1 1047259 APLICA LED ROTUNDA 18W 6500K 44,76 1 1047396 HF BEC LED A60 15-100W E27 NW 14,28 1 1047538 CORP ILUMINAT LED IP65 55W 6500K 1500MM 426,05 3 6011093 POLIST.EXTR XPS ZENTYSS G5 600X1250F 56,46 0,14 5002442 TENCUIALA RIG. IPSOS RIMANO TEN 25KG 46,77 2 7007723 GALEATA PLASTIC 12L LT06390 5,24 1 5001381 GLET CERESIT CT 126 20KG 25,24 1 4001964 PRIMUS ADEZIV POLISTIREN GRI 25KG(ADET) 17,78 1 5002151 BANDA MASCARE 50M X 50MM TESA KREPP 9,24 1 5014487 PROFIL DE COLT 30X30 2,5M 15,2 3 5012598 OSK SW SUPERLAV MAT A-M INT ALB 15L+A 4L 468,91 2
- Număr anunț
- DA27585456
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA SUCEAVA (CUI 4243967)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.779 RON
- Valoare atribuită
- 1.779 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.