Atribuită
Cumpărare directă
ROMA PIEDESTAL K07-013 2 BUC JOLLYFLEX CU VENTIL 1 1/2 D40 WIRQ 2 BUC BATERIE FERRO ONE LAV. PIPA MEDIE BF02A 2 BUC SET FIX. LAVOAR FLD 10X120 61400B101200C 2 BUC URINAR P101 K08-013 6 BUC BOILER ELECTRIC PRO 1 ECO 50V SLIM 1,8K 1 BUC CABLU MYYM 3X2,5 (H05VV-F) T500 5 M STECHER CAUCIUC 1328 1 BUC TEAVA PP PRES 20 INS ALUMINIU UBP L=4M 17 BUC TEU PP PRES 20 22 BUC COT PP PRES 20X1/2FI 20 BUC NIPLU 582 1/2''MM(520) 20 BUC RACORD A341FF OL ALAMA 1/2'' (840) 2 BUC ROBINET CU BILA 1/2 FLUTURE 368FF12 16 BUC COT PP PRES 20X45 22 BUC MUFA PP PRES 20 22 BUC SILICON SANITAR ALB ETALON 280 ML 18 BUC WC TURCESC TABLA 65X55 2510101 SMAVIT 4 BUC KOMFORT UNI DUAL REZ.SEMIINALT.3/8" C93 4 BUC TEVI PT. REZERVOR INALTIME ALFA 1500A 4 BUC DUZA SCURGERE 1086471 SMAVIT 4 BUC SIFON SC.WC 1086472 SMAVIT (X2BUC) 4 BUC RACORD METALIC APA 1/2-3/8 L60 10 BUC ROBINET COLTAR CU ROZETA 1/2X1/2 128R121 10 BUC ROBINET URINAL 855 6 BUC SET FIXARE WC FV 10X/6X70 61506d060700< 16 BUC MANER SUSTINERE 50 CM CROM 1004 4 BUC K SOLO WC+REZ+MEC+CAP IES.VERT. 79221 2 BUC BURGHIU SDS PLUS 8X100 2608833789 2 BUC BURGHIU SDS PLUS 6X100 2608833778 2 BUC KOMFORT SIFON URINAL 58MM CU GARNIT.C45A 6 BUC KEOPS LAVOAR 50 R04-034 2 BUC
- Număr anunț
- DA27593657
- Autoritate contractantă
- ORASUL STREHAIA (CUI 6044227)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.948 RON
- Valoare atribuită
- 4.948 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.