Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA ACHZITIE DIRECTA ESTE SI COMANDA FERMA 013572 SCAUN LEGANZA C11 4 BUC 8703622 BIROU CALC VICKY STEJAR ALB DDM 1C 4 BUC 3037152 FRIGIDER 2 USI ALBATROS FA28N+ 1 BUC 8030412 SUPORT LCD 112 1 BUC 3024478 BATERIE DECO SPALATOR P.M. BDC2A FERRO 5 BUC 3035126 BATERIE BUCATARIE FITNESS CR CREM BFS4P 3 BUC 5013611 EMAIL ECOLOGIC ECOLUX ALBA V82101-C2.5L 2 BUC 5010831 OSKAR PULVERIZATOR ZERO MUCEGAI 0.5L 5 BUC 8004631 FISET METALIC ECO II A152 2 BUC 5015381 TAVAN FIBRA MINERALA MF02 12MM 4,32mp 4 CUT 7059197 EUROPUBELA 120L MARO 3 BUC 7054363 KIT PROTECTIE ATOMIZOR RURIS 1 BUC 8065898 TV LED SMART ALLVIEW 32EPLAY6100-H/2 1 BUC
- Număr anunț
- DA27588268
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.326 RON
- Valoare atribuită
- 7.326 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.