Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza urmatoarele produse conform refeatului de necesitate nr. 3541/11.03.2021: FURTUN GRADINA NTS GREY 19MM R50 395,80 1 ROL 7027412 CONECTOR FURTUN 3/4'' 19,45 2 BUC 7027444 CARUCIOR PT FURTUN CLASIC 100 HG 290,76 1 BUC 1054918 CURATITOR PRES 3000W 160BAR SXFPW30PE 1974,79 1 BUC 1006735 SAMPON AUTO RM 565(5 L) 6.295-360.0 58,98 1 BUC 1030103 COMPRESOR AIRMASTER 50L AIRMASTER210/50 696,64 1 BUC
- Număr anunț
- DA27562361
- Autoritate contractantă
- COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.456 RON
- Valoare atribuită
- 3.456 RON
- Data publicării
- 11.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.