Atribuită Cumpărare directă

4013921 DUSUMEA RASINOASE 19x145x4000 MM (2.9MP) 21 PAC 117,71 5014236 SPOR VILLA YACHT STEJAR 2,5 L 6 BUC 66,11

Număr anunț
DA27570057
Autoritate contractantă
COMUNA SOCODOR (CUI 3519330)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.868 RON
Valoare atribuită
2.868 RON
Data publicării
12.03.2021 00:00
Data finalizării
15.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.868 RON

din 2.868 RON estimat