Atribuită
Cumpărare directă
Nr crt, Cod produs, Descriere, Unitate de masura, Cantitate, Pret 1) 6025457 LACAT POINT 500/30 SB BUC 100, 17,20 lei, 1.445,38 lei, 274,62 lei 2) 1043650 INCUIETOARE ZAVOR LADA 105X55X35 ZN BUC 100, 15,96 lei, 1.341,18 lei, 254,82 lei 3) 6015321 NITURI POP AL. 4X12 03000040012F2, PUNGA 12, 10,32 lei, 104,07 lei, 19,77 lei Total 2890.63 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA27488325
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44521210-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.891 RON
- Valoare atribuită
- 2.891 RON
- Data publicării
- 01.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.