Atribuită Cumpărare directă

Tichete sociale nenominale pentru plata medicamentelor cu o valoare de 10 lei/tichet conform HCL Sector 4 nr. 91/27.10.2016 - beneficiar Stefan Gheorghe

Număr anunț
DA27559636
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului Sector 4 (CUI 17226151)
Furnizor / câștigător
UP ROMÂNIA S.R.L. (CUI 14774435)
Cod CPV
79823000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5 RON
Valoare atribuită
5 RON
Data publicării
11.03.2021 00:00
Data finalizării
11.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5 RON

din 5 RON estimat