Atribuită Cumpărare directă

Gaz Petrolier Lichefiat - GPL (propan) avand urmatoarele caracteristici: - continut de propan – 85-90 %m/m; - continut de etan – max. 0,5%m/m; - continut de propilena – max. 3%m/m; - hidrocarburi C4 – max. 15%m/m; - hidrocarburi C5 – max. 1%m/m; - presiune de vapori la 40°C – max. 1560 KPa; - densitate la 15°C – max. 550 kg/mc; - continut de sulf – max. 200 mg/Nmc; - puterea cal. inf. in conditii normal de de presiune si temp. cuprinsa intre 40.000 – 50.000 Kj/kg,min.

Număr anunț
DA27510393
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL ARAD (CUI 3678220)
Furnizor / câștigător
BUTAN GAS ROMANIA S.R.L. (CUI 8297854)
Cod CPV
09122110-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.425 RON
Valoare atribuită
4.425 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
04.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.425 RON

din 4.425 RON estimat