Atribuită Cumpărare directă

Contract prestări servicii cu asigurare piese schimb: Preț 104.300 lei la care se adaugă cota legală de TVA Prețul include: • Revizie (mentenanţă preventivă (MP) – 1 pe an • Măsurătoare dozimetrică (MD) - 1 pe an • Intervenţii on call (mentenanţă curativă MC) on site în limita a 80 ore per an contractual • Diagnoză la distanță prin interfața RAPID a microscopului • Asigurarea tuturor pieselor de schimb, cu excepția accesoriilor 3rd party și a consumabilelor NOTE: - Contractul intră în vigoare doar dacă microscopul este în stare de funcționare. - Nu se asigură up-date-uri sau up-grade-uri echipamente și soft; acestea se pot face contra cost și constituie obiectul unor oferte/contracte separate. Condiții generale: - La toate prețurile și tarifele se adaugă cota legală de TVA; - Revizia/mentenanța preventivă include (fără a se limita la) operații de curățare, ajustare, lubrifiere, control și/sau testare proceduri de sistem, așa cum sunt definite în check list-ul de mentenanță preventivă al producătorului: Verificare sistem pneumatic (plus purjare&verificare sistem leveling), verificare sistem răcire (verificare/ înlocuire agent răcire, verificare/ajustare nivel flowmeter), verificare sistem vid, verificare cameră de emisie (curățare Wehnelt, înlocuire filament, curățare apertură anod), verificare aliniere coloană (plus verificare/curățare/înlocuire aperturi condenser și obiectiv), verificare/calibrare cameră CCD, verificare/curățare compustage (verificare/ înlocuire O-ring holde

Număr anunț
DA27625794
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104.300 RON
Valoare atribuită
104.300 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
23.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104.300 RON

din 104.300 RON estimat