Atribuită Cumpărare directă

Ace Vacutainer verzi 21 G x 1 1/2"(0.8 x 40 mm). Ace duble pentru recoltarea sangelui in vid, Sterilizate cu E.O. Ambalaj - Cutie x 100 Buc; 5.000 Buc/ BAX. Marcaj CE. Produsul este insotit la livrare de Declaratie de conformitate CE, Certificat de sterilizare si ISO 9001:2015 de la producator si SC Eprubeta Farm SRL.

Număr anunț
DA27608558
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
33141320-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.220 RON
Valoare atribuită
5.220 RON
Data publicării
19.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.220 RON

din 5.220 RON estimat