Atribuită Cumpărare directă

VA RUGAM SA NE TRIMITETI SI CONTRACT PENTRU ANUL 2021.

Număr anunț
DA27624676
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC AGNITA (CUI 4241176)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
33198200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.796 RON
Valoare atribuită
3.796 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
23.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.796 RON

din 3.796 RON estimat