Atribuită
Cumpărare directă
MARIMEA L 100 BUC, MARIMEA XXL 330 BUC Asigurarea protecţiei personalului de specialitate împotriva pătrunderilor agenţilor biologici înalt patogeni şi substanţe chimice,decontaminante. Domenii de utilizare: medical, industrial ,situații de urgentă și oriunde există posibilitatea contaminării cu agenti biologici înalt patogeni și substanțe chimice, decontaminante . Certificare, omologare, avizare Produsele sunt fabricate astfel încât să satisfacă cerințele esențiale de sănătate și securitate, conform prevederilor Hotărârii Guvernului nr.305/2017 privind stabilirea unor măsuri de punere în aplicare a REGULAMENTULUI (UE)2016/425 AL PARLAMENTULUI EUROPEAN SI AL CONSILIULUI din 9 martie 2016 privind echipamentele individuale de protecție și de abrogare a Directivei 89/686/CEE a Consiliului
- Număr anunț
- DA27492830
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Aiud (CUI 4331066)
- Furnizor / câștigător
- MATEI CONF GRUP SRL (CUI 15158867)
- Cod CPV
- 18110000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.800 RON
- Valoare atribuită
- 25.800 RON
- Data publicării
- 02.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.