Atribuită Cumpărare directă

Autoutilitara DACIA DUSTER COMFORT VU Blue dCi 115 4WD, conform Invitatie de participare nr. 4605/169.02.2021

Număr anunț
DA27486562
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
Furnizor / câștigător
AUTO BARA & CO SRL (CUI 6733663)
Cod CPV
34111100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.797 RON
Valoare atribuită
84.797 RON
Data publicării
01.03.2021 00:00
Data finalizării
02.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84.797 RON

din 84.797 RON estimat