Ofertă acceptată Cumpărare directă

Boiler electric TESY BiLight GCV 10044 20 B11 TSR, 100l, 2000W, alb

Număr anunț
DA34426515
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA (CUI 2845389)
Cod CPV
42161000-5 · Boilere de apa calda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.864.518 RON
Data publicării
02.11.2023 11:23
Data finalizării
06.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.864.518 RON