Atribuită
Cumpărare directă
• Form: liquid_x000D_ • Density: 0,786 g/cm3_x000D_ • Solub. in water (20 ºC): miscible_x000D_ • Melting point: -45,7 ºC_x000D_ • Boiling point: 81,6 ºC_x000D_ • Flash point: 2 ºC_x000D_ • Ignition temp.: 524 ºC_x000D_ • Vapour pressure: (20 ºC) 97 hPa_x000D_ • Refraction index: (n 20 ºC) 1,3442_x000D_ • Viscosity: (20 ºC) 0,39 mPas_x000D_ • Dipolar moment: (20 ºC) 3,44 Debye_x000D_ • Dielectric const.: (20 ºC) 37,5_x000D_ • Evap. heat: (81 ºC) 833 KJ/kg_x000D_ • Saturation conc.: (20 ºC) 163 g/m3_x000D_ • Expl. limit (upper): 17 Vol%_x000D_ • Expl. limit (lower): 3,0 Vol%
- Număr anunț
- DA27640911
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA OLT (CUI 18264803)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.080 RON
- Valoare atribuită
- 2.080 RON
- Data publicării
- 24.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.