Atribuită Cumpărare directă

Bec de gaz Teclu/Bunsen BOCH7400 5 bucati pret=315 RON/bucata Pipete Pasteur 1.5ml 027-200003 500buc/pachet 1 pachet 41.2 RON Ansa microbiologica 1ul,sterile 1000 buc/pachet 1 pachet 161.7 RON mai putin

Număr anunț
DA27507872
Autoritate contractantă
Societatea Nationala a Apelor Minerale (CUI 1590040)
Furnizor / câștigător
NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.778 RON
Valoare atribuită
1.778 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
04.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.778 RON

din 1.778 RON estimat