Atribuită
Cumpărare directă
Enzymatic digest of casein.........................1.00_x000D_ Yeast extract.............................................. 2.00_x000D_ Sodium chloride..........................................5.00_x000D_ Disodium phosphate..................................2.70_x000D_ Monosodium phosphate............................. 2.20_x000D_ Tryptophan................................................. 1.00_x000D_ Sodium pyruvate........................................ 1.00_x000D_ Tergitol®7.................................................... 0.15_x000D_ Sorbitol....................................................... 1.00_x000D_ 6-Chloro-3-indoxylß-_x000D_ D-galactopyranoside............................... 0.20_x000D_ 5-Bromo-4-chloro-3-indoxyl-ß-D-glucuronic acid........................0.10_x000D_ IPTG........................................................... 0.10_x000D_ Agar..........................................................13.00_x000D_ Final pH 6,8 ±0,2 at 25oC
- Număr anunț
- DA27543944
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI 3227068)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 09.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.