Atribuită
Cumpărare directă
PACHET TONERE - CARTUS TK1140 4 buc., CARTUS TK1170 4 buc., CARTUS TOSHIBA EST-256 (T-4590E ) 3 buc., CARTUS TOSHIBA EST-257 (T-5070E) 1 buc., CARTUS TOSHIBA EST-2508A (T-3008E) 3 buc., CARTUS KYOCERA 3040 (TK 3100) 4 buc., TONER KYOCERA ECOSYS 3055 – TK 3190 4 buc., TONER LEXMARK T 642 2 buc., CARTUS CANON COD FX10 1 buc., TONER SAMSUNG MLT-D 116 L 1 buc., RICOH P501h 3 buc., RICOH SP 6430DN 3 buc., RICOH IM 430F 6 buc., RICOH MP2555 2 buc., HP LASERJET P2055D 1 buc.
- Număr anunț
- DA27543678
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Valcea (CUI 2541185)
- Furnizor / câștigător
- XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
- Cod CPV
- 30125120-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.138 RON
- Valoare atribuită
- 8.138 RON
- Data publicării
- 09.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.