Atribuită
Cumpărare directă
PACHET REPARATII ECHIPAMENTE FS/PV/DATA - KYOCERA ECOSYS M2535 2512/03.12.2020, LEXMARK MX410DE 2508/03.12.2020, TOSHIBA EST 2508A 2612/16.12.2020, KYOCERA ECOSYS M2035DN 280/03.02.2021, KYOCERA ECOSYS M2035DN 98/15.01.2021, KYOCERA ECOSYS P2135DN 174/20.01.2021, CANON MF5750 261/02.02.2021
- Număr anunț
- DA27543725
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Valcea (CUI 2541185)
- Furnizor / câștigător
- XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
- Cod CPV
- 50321000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.430 RON
- Valoare atribuită
- 1.430 RON
- Data publicării
- 09.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.