Atribuită
Cumpărare directă
Prelungire 19 certificate digitale pentru 12 luni: 2203296149F41F687F7B4170 22032962FE1193AF1EC66F12 220329666BC8D2F3382B128C 22032967B72448A79A9F1F33 2203296977A6354B4E10AABD 2203296BE13C2A9E92CF4438 2203296D0C45B9219601DC42 2203296E473FFA8A40CCAC16 220329700DBA5CA454978AC6 220329716F68E82349A4C493 2203297263A3FBD3FBFC4927 220329757B52C56F29F34A2B 220329776FF0C12B1AE26968 2203297849E616B26FFDF919 2203297AC0B5E01673E54739 2203297CD4D0FB5AD223C01B 2203297ED06231BABFA80F80 2203297FDBFE8FA1C1B1D133 22032C47ED21C28608A65ACB 22032D1B4393C5F648A01C28
- Număr anunț
- DA27522101
- Autoritate contractantă
- Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara pentru Transport Public Bucuresti - Ilfov (CUI 38474532)
- Furnizor / câștigător
- CERTSIGN SA (CUI 18288250)
- Cod CPV
- 79132100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.615 RON
- Valoare atribuită
- 1.615 RON
- Data publicării
- 05.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.