Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie servicii de reinnoire certificate digitale calificate cu valabilitate 2 ani pentru: Stiuca Rodica (certificatul actual expira 17.04.2021),Scarlat Monica( expira 21.04.2021),Rata Marinela(expira 21.04.2021),Capata Ionela Loredana(expira 24.04.2021) si Grozescu Ionelia Mirela(expira 24.04.2021).
- Număr anunț
- DA27673154
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
- Furnizor / câștigător
- CERTSIGN SA (CUI 18288250)
- Cod CPV
- 79132100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.245 RON
- Valoare atribuită
- 1.245 RON
- Data publicării
- 30.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.