Atribuită Cumpărare directă

Entitatea contractanta SPEEH Hidroelectrica SA prin prezenta, solicita reinnoirea unui numar de 100 certificate digitale existente pentru 12 luni, si achizitionarea a 20 de certificate digitale cu Kit- uri de semnatura electronica cu valabilitate 12 luni,. Finalizarea achizitie consta in semnarea unui contract de catre ambele parti contractante (vezi anexa). Totodata atasam si Fisa tehnica aferenta Kit-urilor,

Număr anunț
DA27625274
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI 13267213)
Furnizor / câștigător
CERTSIGN SA (CUI 18288250)
Cod CPV
79132100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.240 RON
Valoare atribuită
10.240 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
23.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.240 RON

din 10.240 RON estimat