Atribuită Cumpărare directă

mapa articulatie dubla , format 31x22,5 cm . tipar color radacina imitatie piele , carton legatorie 1,5 mm, cu duritate ridicata, cotor de 3 cm , foarte rezistente la manipulare

Număr anunț
DA27653767
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL BUCURESTI (CUI 17019105)
Furnizor / câștigător
NEDEA PRINT SRL (CUI 15452438)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.900 RON
Valoare atribuită
4.900 RON
Data publicării
25.03.2021 00:00
Data finalizării
26.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.900 RON

din 4.900 RON estimat