Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod Cantitate Pret vanzare Prosoape pliate 2 str. alb 160/set LePapier Cellux 25 PZ24 L16 100 4.3 HARTIE IGIENICA . MINIJUMBO 2 STRATURI,510 foi 058253 200 5.2 Sano Floor Fresh Liliac 4L - detergent pardoseli 7290014005570 10 27 Sano Furniture Cleaner Trigger 500 ml - detergent mobila 7290000286945 20 18 Sano Hn-Techno 4L soap albastru - sapun lichid maini 7290014005501 10 22 Spirt 70gr. 500ml JSA044 100 6 Sano Poliwix Parquet 2L - Detergent pardoseli cu ceara naturala 7290005423833 20 16.45 Tablete cloramina 1Kg 300buc/cutie Biclosol XTC1 10 68
- Număr anunț
- DA27598886
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic HENRI COANDA (CUI 4830023)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.929 RON
- Valoare atribuită
- 3.929 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.