Atribuită Cumpărare directă

Detergent triplu enzimatic VIRUZYME ECO,Dezinfectant de nivel inalt/ sterilizant chimic la rece pentru instrumentar VIRUSOLVE+ EDS PRODUSELE SA FIE INSOTITE DE AVIZUL COMISIEI NATIONALE DE PRODUSE BIOCIDE PENTRU UNITATILE SANITARE PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA27642082
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.164 RON
Valoare atribuită
1.164 RON
Data publicării
24.03.2021 00:00
Data finalizării
25.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.164 RON

din 1.164 RON estimat