Atribuită
Cumpărare directă
Pachete de actualizare zilnica a bazei de date pentru o licenta a aplicatiei de documentare legislativa si juridica Indaco Lege5 Desktop STANDARD+EU retea 50 utilizatori si 5 conturi Online. Baza de date in functie de abonament, va ofera acces la: - Legislatia României - MOF partea I - formele la zi ale actelor; partea I bis; a V-a si a VI-a; - Jurisprudenta româneasca – în exclusivitate Decizii ANAF, hotarâri CCF si decizii CNSC; jurisprudenta relationata dinamic la nivel de paragraf cu actele normative de referinta. - Jurisprudenta CEDO - colectie generoasa de hotarâri date de Curtea Europeana a Drepturilor Omului. - Modele si proceduri - Modele de contracte, cereri etc; peste 200 de proceduri actualizate si relationate cu legislatia aferenta. - Comentarii Expert - comentariile expertilor sunt relationate dinamic la nivel de paragraf. - Cautare Dosare in Instanta - cautare nelimitata în baza de dosare din instantele din România - Legislaţia Uniunii Europene – toate actele publicate în Jurnalul Oficial al Comunităţii Europene incepand cu 01.01.2017, acte în limba română, grupate pe tematici şi subtematici, relaţionate cu actele româneşti transpuse. - Jurisprudenta a Uniunii Europene - decizii emise de către instanţele de judecată ale Uniunii Europene. Functii incluse: cautare rapida si relevanta, monitorizare a actelor de interes, istoric legislativ, comparare si evidentiere pe text a modificarilor legislative, comparare versiuni consolidate.
- Număr anunț
- DA27650668
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Competenta de Reglementare a Operatiunilor Petroliere Offshore la Marea Neagra (CUI 38302162)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 75111200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.319 RON
- Valoare atribuită
- 5.319 RON
- Data publicării
- 25.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.