Atribuită Cumpărare directă

Servicii de actualizare informatica legislativa. Dupa realizarea achizitiei, va fi incheiat un contract de servicii pentru o perioada de 9 luni , cuprins intre 01.04.2021 si 31.12.2021.

Număr anunț
DA27644196
Autoritate contractantă
DEPARTAMENTUL PENTRU LUPTA ANTIFRAUDA (CUI 28484059)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
72540000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.144 RON
Valoare atribuită
4.144 RON
Data publicării
24.03.2021 00:00
Data finalizării
24.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.144 RON

din 4.144 RON estimat