Atribuită
Cumpărare directă
Abonament Indaco Lege5 Online Legislatie+Jurisprudenta+Comentarii Expert - doua conturi Legislatia României - MOF partea I - formele la zi ale actelor normative; partea I bis; partea a V-a si a VI-a; - Legislatia Uniunii Europene – toate actele publicate în Jurnalul Oficial al Comunitatii Europene; în limba româna, grupate pe tematici si subtematici, relationate cu actele românesti transpuse. - Modele si proceduri - Modele de contracte, acte contitutive, actiuni în justitie, cereri, contestatii, plângeri; peste 200 de proceduri actualizate si relationate cu legislatia aferenta. - Jurisprudenta CEDO - colectie generoasa de hotarâri date de aceasta instanta în baza cererilor prin care s-a invocat încalcarea de catre un stat semnatar a unuia dintre drepturile garantate prin Conventia pentru apararea drepturilor omului si a libertatilor fundamentale. - Jurisprudenta româneasca – în exclusivitate Decizii ANAF, hotarâri CCF si decizii CNSC; jurisprudenta relationata dinamic la nivel de paragraf cu actele normative de referinta. - Jurisprudenta a Uniunii Europene - decizii emise de catre instantele de judecata ale Uniunii Europene. - Comentarii Expert - comentariile expertilor sunt relationate dinamic la nivel de paragraf.
- Număr anunț
- DA27594613
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA PENTRU EVIDENTA PERSOANELOR A MUNICIPIULUI PITESTI (CUI 17577039)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 48000000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.540 RON
- Valoare atribuită
- 1.540 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.