Atribuită
Cumpărare directă
Prestatorul dă dreptul Achizitorului să utilizeze programul de legislaţie şi jurisprudenţă conceput de Prestator (programul informatic de legislaţie “Lege 5" Desktop Premium) pentru un număr de 400 utilizatori, precum şi pe aproximativ 50 de staţii de lucru portabile. Aplicația trebuie să permită actualizări atât online - prin intermediul unui site de actualizări disponibil în Internet, cât și off-line – prin punerea la dispoziție de fișiere de actualizare pentru operațiunea de actualizare manuală.
- Număr anunț
- DA27625914
- Autoritate contractantă
- Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 72540000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.228 RON
- Valoare atribuită
- 2.228 RON
- Data publicării
- 22.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.