Atribuită Cumpărare directă

Servicii informatice legislative. respectiv instalare, actualizare si mentenanta program legislativ online, conform oferta Dvs. inregistrata la C.N. Loteria Romana S.A. - Serviciul Consultanta, Patrimoniu sub nr. 103/17.03.2021. Atasat regasiti modelul de contract instituit de autoritatea contractanta. Va rugam sa completati modelul de contract cu datele societatii dvs (denumire, adresa, cont bancar de la o banca comerciala (fara Trezorerie), numele si functiile persoaneler semnatare din partea dvs.). Contractul completat se transmite pe e-mail ion.nita@loto.ro, asumat prin semnatura si stampila.

Număr anunț
DA27663655
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI 12397185)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
72268000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.324 RON
Valoare atribuită
15.324 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
30.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.324 RON

din 15.324 RON estimat