Atribuită
Cumpărare directă
Acces Indaco Lege5 Online - 2 conturi pentru 12 LUNI -Legislatie RO și EU; Acces Indaco Lege5 Online-1 cont -pentru 12 LUNI -Legislatie RO și EU; -Jurisprudență selecționată RO și EU; -Hotărari Judecătorești; -Dosare instanță; -MOF IV. -Doctrina Drept Civil- editura CH Beck; - Doctrina Drept Penal- editura CH Beck; Acces Indaco Lege5 Online -1 cont -12 LUNI -Legislatie RO și EU; -Jurisprudență selecționată RO și EU; -Hotărari Judecătorești; -Dosare instanță; -Doctrina Drept Public- editura CH Beck; -Doctrina Drept Public - editura Hamangiu;
- Număr anunț
- DA27494264
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 72540000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.976 RON
- Valoare atribuită
- 3.976 RON
- Data publicării
- 02.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.