Atribuită
Cumpărare directă
Servicii legislative - Indaco Lege5 - 180 utilizatori - Legislație Europeană, Legislație Românească (Monitorul Oficial I,V,VI și Partea I bis) + modele de contracte, cereri, acțiuni și proceduri pentru un număr de 180 utilizatori, care să conțină următoarele: compară consolidări-comparare text în paralel li evidențierea modificărilor; căutare rapidă; căutarea dosarelor de instanță; corelarea întregului conținut la nivel de articol și de paragraf; istoric legislativ; calendar legislativ; comentarii personale, editare text salvare și printare documente legislative; navigare rapidă; personalizarea interfeței de lucru. Oferta va fi acceptata dupa primirea si analizarea documentelor solicitate la sectiunea "Documente atasate" (din SEAP). La oferta va rog sa atasati o anexa care va cuprinde graficul de plata pe luna. Documentele for fi transmise pe adresa de e-mail cami.duta@cjph.ro pana la data de 05.03.2021, ora 14,00.
- Număr anunț
- DA27505505
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 75111200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.258 RON
- Valoare atribuită
- 7.258 RON
- Data publicării
- 03.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.