Atribuită
Cumpărare directă
Abonament Indaco Lege5 ONLINE 4 utilizatori ONLINE cu acces la: Legislatie Romaneasca si Europeana (MOF I, V, VI si partea I Bis) + Modele de contracte, cereri, actiuni si proceduri + Newsletter configurabil gratuit Hotarari Judecatoresti – peste 13.000.000 de hotarari. Revista UJ PREMIUM/ Functii premium incluse: - cautare rapida si relevanta (cu filtrarea rezultatelor in functie de importanta domeniilor); - monitorizare a actelor favorite si primire de noutati despre modificari legislative pe email; - istoric legislativ, comparare si evidentiere pe text a modificarilor legislative (track changes); - comparare versiuni consolidate (forma actului la orice data: trecut, prezent si viitor), valabil 12 luni incepand cu data de 01.04.2021.
- Număr anunț
- DA27549942
- Autoritate contractantă
- PUBLITRANS 2000 S.A. (CUI 13008995)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 64216200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.933 RON
- Valoare atribuită
- 2.933 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.