Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PIESE SCHIMB RABA CONFORM ANUNT PUBLICITAR NR. ADV 1202632/18.03.2021 ȘI OFERTA. CILINDRU RECEPTOR AMBREIAJ RABA B 2 42,02 84,04 POMPA AMBREIAJ RABA B 5 63,02 315,1 POMPA ALIMENTARE RABA B 5 42,02 210,1 RULMENT 32017 RABA B 3 40,34 121,02 SIMERING 170X200X13 B 2 12,6 25,2 SIMERING PLANET SAVIEM B 2 6,3 12,6 CONTACT PNEUMATIC STOP FR RABA B 2 7,14 14,28 RELEU INCARCARE 24V RABA B 5 19,33 96,65 RELEU SEMNALIZARE RABA B 5 42,02 210,1 ELEMENT FILTRU RABA COMB B 20 5,46 109,2 TERMOSTAT RABA B 5 48,74 243,7 FILTRU ULEI RABA B 5 6,72 33,6 SUPAPA REFULARE RABA B 2 4,03 8,06 DISC AMBREIAJ RABA B 2 147,06 294,12 ARTICULATIE TIMONERIE RABA B 5 25,21 126,05 AMBREIAJ DEMAROR RABA B 4 15,13 60,52 ROBINET FRANA MANA T N RABA B 2 113,44 226,88 FURTUN RETUR INJ RABA ML 5 4,62 23,1 PASTA ETANSARE VICTOR RENZ B 2 21 42 2256,32 TRANSPORTUL INCLUS IN PRETUL PRODUSULUI
- Număr anunț
- DA27626172
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta BASARAB I al jud. Dambovita (CUI 4207069)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34320000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.256 RON
- Valoare atribuită
- 2.256 RON
- Data publicării
- 22.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.