Atribuită Cumpărare directă

PACHET ULEI ADV 1201532 ULEI MOTOR 15 W40 L 160 12,35 1976 ULEI TRANSMISIE 75 W 90 L 40 26,05 1042 ULEI ATF DEX 3 MANNOL L 20 11,51 230,2 3248,2

Număr anunț
DA27591072
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi (CUI 5051447)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.248 RON
Valoare atribuită
3.248 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.248 RON

din 3.248 RON estimat