Atribuită Cumpărare directă

Publicare anunt privind convocarea CJ Vrancea in sedinta ordinara, pagina interior, alb-negru, tiparit si on-line, o singura aparitie in data de 12.03.2021.

Număr anunț
DA27562474
Autoritate contractantă
JUDETUL VRANCEA(CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4350394)
Furnizor / câștigător
NORD-EST MEDIA SRL (CUI 13388878)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
11.03.2021 00:00
Data finalizării
11.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat