Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS 337(C9364EE),ORIGINAL ,400 PAGINI BUC 1 CARTUS 342(C9361EE),ORIGINAL,220 PAGINI BUC 1 CARTUS PG-545XL ,ORIGINAL ,400 PAGINI BUC 4 CARTUS CL-546XL,,ORIGINAL ,400 PAGINI BUC 4 CARTUS PGI-570 XL,ORIGINAL ,22ML BUC 1 TONER 1022,Q2612A,COMPATIBIL ,2000PAGINI BUC 1 TONER 1102,CE285A/CB435A/CB436A,COMPATIBIL ,1600 PAGINI BUC 3 TONER HP 106,W1106A,ORIGINAL ,1500 PAGINI BUC 1 TONER CF410A,ORIGINAL ,2300PAGINI BUC 1 TONER TN2320,COMPATIBIL,2600 PAGINI BUC 2 TONER TN 1030 COMPATIBIL,1000PAGINI BUC 2 TONER LEXMARK X363 COMPATIBIL,X264A11G,3500 PAGINI BUC 1 TONER CF411A,ORIGINAL ,2300PAGINI BUC 1 TONER CF412A,ORIGINAL ,2300PAGINI BUC 1 TONER CF413A ,ORIGINAL,2300 PAGINI BUC 1
- Număr anunț
- DA27595026
- Autoritate contractantă
- Sanatoriul de Pneumoftiziologie Geoagiu (CUI 5069258)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.931 RON
- Valoare atribuită
- 2.931 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.