Atribuită Cumpărare directă

50F0ZA0 Cilindru unitate imprimanta Lexmark MS 610 MX 310dn 50F0Z00 Echivalent 60.000pagini, 56F0Z00,Drum compatibil pentru Lexmark B2338dw / B2442dw / B2546dn / B2546dw / B2650dn / B2650,60k, 56F2X00 Cartus toner compatibil pentru imprimanta Lexmark MX421ade,20000 pagini

Număr anunț
DA27595344
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SATU MARE (CUI 3896550)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.178 RON
Valoare atribuită
7.178 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.178 RON

din 7.178 RON estimat