Atribuită
Cumpărare directă
Halate chirurgicale sterile , ranforsate/dublate , impermeabile,cu intaritura pentru rezistenta sporita in zona abdominala si maneci,cu marginile cusute, mansete elastice bumbac , marimi L, XL, XXL,+ camp 40x40cm , inchidere la gat cu banda Velcro,4 legaturi in talte, fara latex, ambalate unitar ( 1 halat+1 camp 40x40cm) culoare albastra. Material:netesut SSMMS-5 straturi ( "Spunbond ,Meltblown) hidrofob . Densitate: 43gr/mp. Impermeabil pentru alcool si lichide . Produsul a fost realizat pe baza urmatoarelor standard, respectand cerintele acestora intru-totul: ISO15223-1, ISO11135, EN556-1, EN ISO 11737, EN ISO 10993, EN ISO 11607, EN ISO 14644, 93/42/CEE Certificat CE, Declaratie de conformitate,Marcaj CE Termen valabilitate-2025 Ambalare 60buc/bax AVIZ-ANMDM MARIMI : L - 100 buc.,XL 300 buc.,XXL-100 buc PRET : L,XL=10 XXL=10,5
- Număr anunț
- DA27560517
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC ZIMNICEA (CUI 4469140)
- Furnizor / câștigător
- CRISMED SRL (CUI 17750635)
- Cod CPV
- 35113410-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 11.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.